Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Brother urządzenia wielofunkcyjne dla domu i biura

Urządzenia wielofunkcyjne Brother są niezastąpione w wielu aspektach codziennych obowiązków biurowych. Nadają się także idealnie do domów. Z powodzeniem mogą realizować zaplanowaną pracę. Są skutecznym sposobem na pozbycie się nadmiaru niepotrzebnych sprzętów. Potrafią drukować, skanować, kopiować, a także przesyłać dokumenty za pomocą faksu.

Nowoczesna technologia

urządzenia wielofunkcyjne brother
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Brother drukarki wielofunkcyjne to najnowsza technologia. Dzięki wbudowanym siecią bezprzewodowym potrafią zapewnić szybki wydruk bez dotykania urządzenia. Mają zainstalowanych wiele udogodnień. Pamięć wewnętrzna, interfejs High-Speed USB, LAN oraz WiFi umożliwiają pracę w modernistycznym biurze i domu. Pozwalają na zdalne sterowanie nimi. Mają wygodne wyświetlacze, przez które ustawianie żądanej operacji jest jeszcze szybsze i bardziej komfortowe. Nie zawsze trzeba włączać komputer.

Wydajność

Stosowane komponenty w japońskich urządzeniach wielofunkcyjnych Brother spełniają najwyższą jakość i wydajność. Potrafią one drukować strony z prędkością 31 kartek na minutę. Zarówno w kolorze, jak i w procedurze monochromatycznej. Skanowanie może zmieścić się z 28 obrazami w jednej minucie. Istnieje także funkcja skanowania dwustronnego. Niezwykle przyśpiesza ona cały ten proces. Automatyczny podajnik sam obraca papier. Powoduje to bardzo szybką pracę Brother urządzeń wielofunkcyjnych w każdym biurze. Cała wydajność zachowana jest przy niskich kosztach związanych z drukowaniem i wymianą tonerów.

Atrament lub laser

Urządzenia wielofunkcyjne Brother występują zarówno jako drukarki atramentowe, jak i laserowe. Wykorzystanie atramentu pozwala na druk fotografii. Wydobycie najgłębszych kolorów na każdym zdjęciu nie jest problemem. Kompaktowe rozmiary Brother drukarek wielofunkcyjnych również pozwalają drukować kolorowe dokumenty. Laserowe maszyny z kolei zapewniają super produktywność przy zachowaniu stałej jakości wydruku.

Comments are closed.