Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Tusze do Canon Pixma TS5350 – zamienniki czasami są droższe od oryginalnych

Canon Pixma TS 5350 to urządzenie wielofunkcyjne, przy pomocy którego można nie tylko drukować, ale i skanować wszelkie dokumenty. Z powodzeniem można używać go w domu jak i w firmie. Wyróżnia się dużą sprawnością działania. Aby jednak drukowanie czy skanowanie było możliwe, do urządzenia należy założyć pojemnik z tuszem czarnym i pojemnik z tuszami umożliwiającymi drukowanie w kolorze. Tusze do Canon Pixma TS 5350 dostępne są w wielu miejscach. Nie wszędzie jednak kosztują tyle samo. Tusze do Canon Pixma TS 5350 mogą kosztować zarówno nieco ponad 100 złotych, jak i prawie 150. Dobrze więc kupować je tam, gdzie jest tanio. 

Canon Pixma TS5350 tusz – lepszy oryginał czy zamiennik? 

Canon Pixma TS5350 tusz dostępny jest w sklepie DrTusz w wersji oryginał lub zamiennik. Pierwsze produkowane są przez firmę Canon. Zamienniki wytwarzane przez wiele różnych firm. Nie powstają od podstaw. Canon Pixma TS5350 tusze zamienniki, to nic innego jak oryginalne pojemniki sprawdzone pod kątem technicznym i wizualnym i napełnione ponownie w wyspecjalizowanej firmie. Canon Pixma TS5350 tusze zamienniki często są nie gorsze od oryginałów. Zdarza się jednak, że są droższe. Dlaczego tak jest? 

canon pixma ts5350 tusz

Zamienniki mogą być napełniane większą ilością tuszu

W przypadku tuszy oryginalnych, poziom ich napełnienia jest zawsze taki sam. Firmy wytwarzające zamienniki, chcą swoje tusze jakoś wyróżnić. Bardzo często więc napełniają je większą ilością tuszu i sprzedają jako tak zwane tusze XL. Nierzadko jednak cena takich tuszy jest wyższa niż cena oryginalnych pojemników. Jeśli rzeczywiście są napełnione większą ilością tuszu, warto za nie zapłacić nieco więcej i mieć w drukarce pojemniki z tuszem, które wystarcza na dłuższy czas. Nigdy jednak nie można mieć pewności, że wytwórca zamienników rzeczywiście napełnia pojemniki większą ilością tuszu. Lepiej więc stawiać na zamienniki, ale nie w wersji XL, są bowiem tańsze od pojemników oryginalnych, lub na tusze oryginały. Kupując je tam, gdzie jest tanio, nie zapłacimy za komplet zbyt wiele.

Comments are closed.