Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

iPad: tablet, który doczekał się piątej generacji – jak wyglądają poszczególne modele?

iPad to tablet z możliwościami komputera, dzięki któremu użytkownicy mogą w prosty i intuicyjny sposób korzystać z aplikacji, internetu oraz narzędzi do edycji dokumentów. Ma wiele zastosowań, takich jak robienie zdjęć, oglądanie filmów, a nawet granie w gry.

Który model tabletu wybrać?

Choć w sprzedaży dostępnych jest wiele tabletów, na rynku nadal dominuje jeden z najpopularniejszych – iPad. Zaleca się przyjrzenie różnym modelom iPada i sprawdzenie, który z nich bardziej odpowiada danym potrzebom. Aktualnie do wyboru są trzy wersje z wieloma modyfikacjami w postaci zwiększonego nośnika na dane oraz zróżnicowanej ilości pamięci RAM.

Apple iPad mini dla poszukujących podstawowej konfiguracji

Jeszcze do niedawna przyszłość wyobrażaliśmy sobie jako pełną latających samochodów i powszechnie występujących drapaczy chmur. W rzeczywistości jednak zaczęto produkować nowoczesne tablety i komputery. Apple iPad Mini jest tym, co wyraża naszą teraźniejszość – zaawansowany technologicznie tablet, który zmieści się w każdym plecaku lub torebce i będzie działał w roli asystenta cyfrowego.

Nowy tablet iPad mini posiada mniejszy, lżejszy ekran i szybszy procesorem, zapewniając 7,9-cala powierzchni do pracy oraz 64 GB pamięci do przechowywania danych. Jest dość przenośny i porównaniu z oryginalnym iPadem o kilka mm cieńszy. Ma przyzwoitą żywotność baterii, pozwalając na korzystanie z multimediów przez większość dnia.

Jest to również jeden z tabletów, na których można grać w niektóre gry, takie jak Angry Birds, Candy Crush Saga lub Plants vs Zombies.

Apple iPad Air dla wymagających

Tablet Apple iPad Air to tablet z systemem iPadOS i 10,9-calowym wyświetlaczem. Posiada zaawansowany procesor Apple M1. Posiada również dużą baterię, która zapewnia urządzeniu wystarczającą moc na około 12 godzin odtwarzania muzyki lub przeglądania internetu z dużą prędkością przy użyciu Wi-Fi oraz danych mobilnych.

Dzięki unikalnemu projektowi tablet został wprowadzony na rynek jako pierwszy prawdziwie “przenośny”. Faktycznie, jest zdolny do uruchamiania aplikacji bez konieczności podłączania go do komputera, a przy tym zapewnia wydajność komputera. Ten unikalny projekt zapewnia możliwość wykonywania zdjęć w wysokiej rozdzielczości 4K.

Tablet Apple iPad Air oferuje standardowe możliwości iPada, oferując wysoki poziom łatwości obsługi, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wyglądu. Jest to niezwykle dobrze zaprojektowane urządzenie, które oferuje wszystkie niezbędne funkcje, a także udogodnienia takie jak czytnik linii papilarnych i funkcję Face ID.

Apple iPad Pro dla profesjonalistów

Tablet Apple iPad Pro to nie tylko tablet. Jest idealnym towarzyszem dla użytkownika, gdy chce być produktywny. Oto niektóre z kluczowych różnic między iPadem Pro, a innymi tabletami Apple.

Posiada 11 lub 12,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, który w zupełności wystarcza do czytania, oglądania filmów czy przeglądania stron internetowych. Jest również wyposażony w dwie kamery, obie znajdują się w tylnej części urządzenia.

Sam osprzęt wygląda interesująco. Najnowszy system operacyjny iPadOS zapewnia interfejs, który jednocześnie wygląda elegancko i funkcjonalnie. Całość została wzbogacona o skaner LiDAR, funkcję Face ID, zestaw audio złożony z czterech głośników oraz od 128 do 2000 GB pamięci wewnętrznej.

Comments are closed.