Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Macbook air 512gb- co warto o nim wiedzieć?

Apple to marka, która cieszy się uznaniem na całym świecie. Produkty tego producenta cieszą się renomą, a już na pierwszy rzut oka można zauważyć ich szczególny design. Produkty do amerykańskiego producenta to wybór laptopów, tabletów oraz smartfonów. Jeśli mowa o laptopach, to zdecydowanie warto przyjrzeć się propozycji macbook air 512gb, która stanowi jeden z nowszych produktów marki Apple. Czy wyróżnia się to urządzenie oraz czemu warto je mieć? Warto się tego dowiedzieć.

Macbook air 512gb- co warto wiedzieć o tym urządzeniu?

Urządzenie macbook air 512gb to propozycja, która ma bardzo atrakcyjne parametry. Laptop ma sporą pamięć RAM, która pozwoli na swobodne poruszanie się w internecie oraz na wykonywanie wielu zadań naraz. Jest to urządzenie, które posiada przekątną ekranu o wielkości 13,3 cala. Taki wymiar jest bardzo poręczny. Jest to idealna opcja dla osób, które planują używać urządzenia nie tylko w domu, ale też w podróży. Laptop dzięki swoim wymiarom jest poręczny, można zabrać go ze sobą wszędzie, nie martwiąc się przy tym o wagę. Masa urządzenie to niewiele ponad 1 kilogram, co czyni komputer lżejszym niż konkurencja na rynku.

Warto również wspomnieć, że laptop miał premierę stosunkowo niedawno, bo zaledwie w 2020 roku. Wtedy to laptop został zaprezentowany szerszej publiczności. Można znaleźć go w kilku propozycjach kolorystycznych. Urządzenie może mieć obudowę złotą, srebrną, a także szarą. Użytkownik ma więc pełną swobodę w wyborze produktu. 

Nowe urządzenie od Apple- jakie jeszcze ma zalety?

Laptop macbook air 512gb to propozycja dla osób, które chcą przekonać się, że urządzenie potężne, wcale nie musi mieć potężnych rozmiarów. To urządzenie jest niewielkie, jednak jego parametry mogą wzbudzić podziw. Laptop jest wyposażony w jakościowy ekran, który nie zawiedzie użytkownika. Do tego urządzenie posiada także praktyczną klawiaturę, która jest podświetlana. Laptop posiada czujniki, które same zadecydują o tym, kiedy niezbędne będzie doświetlenie. Warto się przekonać, że laptop jest wyborem, który sprawdzi się na lata. Urządzenie może być towarzyszem w szkole oraz w pracy, również w systemie home office.

Laptop posiada także baterię, która sprawi, że możliwa będzie wielogodzinna praca nawet w podróży. Klawiatura dodatkowo została wyposażona w kilka sprytnych rozwiązań, które przełożą się na szybsze poruszanie się po pulpicie. Mimo wielu nowych funkcji laptop dalej pozostaje smukły i poręczny. Jego wymiary to; 16,1x304x212 mm. System operacyjny, jaki można znaleźć w laptopie to macOS Big Sur. Wybierając laptopa macbook air 512gb, można także liczyć na dodatkowe akcesoria takie jak: zasilacz czy też kabel USB Typu-C. Obok klawiatury znajduje się także wielodotykowy gładzik Force Touch, który odpowiada za możliwość szybkiego poruszania się po pulpicie. Warto również wiedzieć, że laptop można kupić z gwarancją producenta, która obejmuje całe 12 miesięcy od momentu zakupu. Do laptopa można także znaleźć dedykowane akcesoria w różnych kolorach.

Comments are closed.