Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Etui z własnym nadrukiem – szybki sposób na stworzenie spersonalizowanego akcesorium

W ostatnim czasie wzrasta popularność usług polegających na drukowaniu na żądanie na przedmiotach codziennego użytku projektów stworzonych przez zamawiających je klientów. Szczególną popularnością cieszą się etui z własnym nadrukiem, które wiele osób decyduje utworzyć w zewnętrznych programach, a nie w edytorach udostępnionych przez usługodawców.

Jak stworzyć spersonalizowane etui?

Kiedy pragnie się stworzyć etui z własnym nadrukiem w zewnętrznej aplikacji, najlepiej jest skorzystać z któregoś z programów do grafiki wektorowej, chociażby z darmowego programu Inkscape. Istnieje też wiele tego typu programów dostępnych na telefony komórkowe, które nie nadają się do złożonych projektów, jednak na potrzeby usług typu „zaprojektuj etui” są w sam raz. vegacom.eu/pl/products/zaprojektuj-swoje-etui-z-nadrukiem-wybierz-model-telefonu-42407.html

„Przeciągnij i upuść” – rozwiązanie dla mniej utalentowanych lub ceniących prostotę

Innym rozwiązaniem, znacznie szybszym niż tworzenie grafik od podstaw w edytorze grafiki wektorowej, jest skorzystanie z jednego z wielu narzędzi online i aplikacji mobilnych, które pozwalają na stworzenie projektów metodą „przeciągnij i upuść”. Można to zrobić, korzystając z gotowych elementów lub dodać własne – niekoniecznie stworzone przez siebie.

Skąd brać zdjęcia i grafiki będące bazą dla projektu

Chcąc skorzystać z usług rodzaju „zaprojektuj etui”, można pobrać grafiki wektorowe oraz zdjęcia z jednego z bezpłatnych stoków. Wymienić można tutaj chociażby Pexels.com i Pixabay.com, a także portal Svgsilh.com, z czego na ostatnim znajdziemy tylko grafiki wektorowe, które na stronie można przekonwertować też na rastrowy format PNG.

Grafiki można pobierać tam bez rejestracji, a udostępnione są one na licencji Creative Commons, co oznacza, że można korzystać z nich nieodpłatnie w nieograniczonym zakresie.

Dzięki podstawowej znajomości pracy z edytorami graficznymi i odrobinie zmysłu estetycznego można stworzyć etui, które będzie niepowtarzalne.

Comments are closed.