Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

iPhone 12 – nowy telefon Apple z października 2020 roku

Firma Apple, podobnie jak inni technologiczni giganci, ma w zwyczaju tworzenie nowych rozwiązań w regularnych okres. Jak co roku, na rynku pojawił się nowy iPhone – 12. W tym roku mamy do czynienia z ulepszonym obiektywem, poprawioną konstrukcją obudowy oraz odświeżoną technologią łączności.

Nowy produkt Apple – iPhone 12

IPhone 12 to najnowszy dodatek do linii smartfonów IPhone 12 to najnowszy dodatek do linii smartfonów Apple. Posiada wyświetlacz Retina i nowy, szybszy procesor, który zapewnia bezproblemową wielozadaniowość. iPhone 12 zawiera również trwalszą baterię, która może działać nawet o 60% dłużej niż w iPhone 11.

IPhone 12 Ma nowy wygląd z zaokrąglonymi rogami i nową konstrukcją bez ramki. Posiada również ulepszoną kamerę, która ma lepsze możliwości przy słabym oświetleniu i rejestruje wideo w 4K. iPhone 12 jest również odporny na zachlapanie; podczas gdy jego poprzednik, iPhone 11 nie był. Warto mieć na uwadze, że jest to wodoszczelność, a nie wodoodporność.

Data premiery iPhone’a 12, cena, specyfikacje

IPhone 12 posiada wiele nowych funkcji, które odmienią sposób, w jaki będziemy w przyszłości korzystać ze smartfonów.

iPhone 12 ma ekran o przekątnej 6,1 cala. Będzie znacznie trwalszy niż poprzednie modele. Jest w stanie wytrzymać zalania, upadki i inne wypadki lepiej niż inne smartfony dostępne obecnie na rynku. Cena tego urządzenia wynosi jak w przypadku większości premier – ponad 3000 zł. To czyni go jednym z najdroższych telefonów na rynku.

Data premiery iPhone’a 12 miała miejsce w październiku 2020 r.

Nowe funkcje i zalety iPhone’a 12

Nowy iPhone 12 ma jedne z najciekawszych funkcji smartfonów. Posiada aparat, który robi zdjęcia 4K, baterię, która działa dłużej i zaktualizowany system operacyjny. Jest nieco bardziej przystępny cenowo niż poprzednie modele, co pomaga dotrzeć firmie z Cupertino do większej liczby klientów.

Wersja dwunasta wydaje się oferować lepsze funkcje za mniejsze pieniądze. To sprawia, że wydaje się świetnym pomysłem dla osób, które chcą mieć telefon z flagowymi funkcjami.

iphone 12

Czy zmiana iPhone 11 na iPhone 12 jest warta pieniędzy?

Jest kilka drobnych zmian po stronie sprzętowej, takich jak szybszy procesor, lepsza żywotność baterii i ulepszenia aparatu, ale zdaniem ekspertów nie wystarczają one, aby uzasadnić zakup nowego telefonu.

Zaleca się pozostanie przy dotychczasowym telefonie, chyba że istnieje potrzeba aktualizacji z bardziej osobistego powodu, takiego jak lepsza łączność 5G.

iPhone 12, podobnie jak wiele innych modeli, różni się od poprzednich wersji. iPhone 12 ma nowy system kamer. Nowy aparat jest wyposażony w lampę błyskową True Tone z czterema diodami LED, ulepszony czujnik tylnego oświetlenia i lepszy obiektyw z przysłoną f/1,8.

Telefon zawiera również nowe aktualizacje oprogramowania, takie jak szerokokątne aparaty 12 MP z OIS i dokładniejszą kontrolę głębi w przypadku portretów. Inne ulepszenia telefonu obejmują lepsze rozpoznawanie głosu i głębszą integrację technologii AR w aplikacjach pozwalających na ingerencję kamery w życie codzienne.

Comments are closed.