Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

iPhone 14 pro – czym się wyróżnia?

Nowy iPhone 14 pro to wyjątkowy model który rewolucjonizuje rynek smartfonów. Innowacyjny aparat a także funkcje bezpieczeństwa ratująca życie sprawia iż jest to model który wymyka się skali.

Świetne funkcje

iPhone 14 pro posiada aparat 48 megapikseli, a także wyświetlacz, który nawet w pełnym słońcu świeci dwa razy jaśniej niż inne. Topowy chip smartfonowy sprawia, że jego szybkość jest nienaganna. iPhone 14 pro jest odporny na wodę, pyły i inne zanieczyszczenia, a bateria wytrzymuje nawet kiedy wyświetlacz nie gaśnie. Konstrukcja iPhona 14 wzmocniona została nierdzewną stalą chirurgiczną z warstwą ceramiki, co zapewnia trwałość w połączeniu z pięknem. Żadna dotychczasowa wersja iPhone’a nie mogła pochwalić się taką ilością udogodnień jak model iPhone 14 pro. Dzięki nowemu obliczu, które zostało przeprojektowane, muzyka, filmy, a także wydarzenia sportowe są natychmiast dostępne w iPhonie 14 pro, dzięki opcji dynamic island. Na uwagę zasługuje także bezpieczeństwo. Z myślą o nim telefon sam woła o pomoc, kiedy nie może tego zrobić właściciel. Specjalna aplikacja wykrywa wypadki i kontaktuje się z służbami ratunkowymi. Gdy dochodzi do poważnych zdarzeń dzwoni pod numer 112 i powiadamia służby.

Rewolucja w fotografii i wideo

Radykalny progres w zakresie fotografii osiągnięto dzięki systemowi pro, który odnosi się także do aparatów. Nowy aparat fotograficzny w iPhone 14 pro pozwala na uchwycenie dużo większej ilości detali, nawet w dużo gorszym oświetleniu. Aparat główny 48 MP wzmocniony został technologią 4-pikselowej matrycy. Swobodę kadrowania zapewnia natomiast nawet czterokrotnie większa rozdzielczość, niż ma to miejsce w innych aparatach. Dodatkowo wideo, które daje użytkownikowi możliwość filmowania na miarę Hollywood. Zaawansowane funkcje pozwalają na stworzenie filmu w niczym w kinie. Tryb akcji pozwala na płynne ujęcie wszystkiego, co chce się pokazać na filmie, nawet bez gimbala, trzymając telefon w ręku. Z kolei typ filmowy daje wydajność nawet 4K HDR i 24 klatek na sekundę, co tworzy filmy iście kinowe. 

Procesor, który zapewnia płynność

Na uwagę zasługuje także szybki, sześciordzeniowy procesor, który wykonuje powierzone mu zadania wydajnie, a przy tym sprawnie. Podczas działania telefonu, nawet w czasie wielu aplikacji odpalonych jednocześni,e nie zachodzą problemy ze spowalnianiem telefonu, jak ma to miejsce w przypadku innych modeli. Topowy chip smartfonowy A16 bionic, napędza dynamic island, jest super wydajny i super szybki.Wwspomniany wcześniej procesor, dzięki swoim zaawansowanym technologiom powoduje, iż matryca w technologii czteropikselowej wspomaga fotografów w ich twórczej swobodzie, gdyż zapewnia płynność działania aplikacji aparat, podczas kręcenia filmów i robienia zdjęć. Wytrzymała bateria umożliwia odtwarzanie wideo na iPhonie nawet przez 23 godziny, bez konieczności podłączania telefonu do ładowarki. Telefon ten ma ultraszerokokątny wyświetlacz, tylny obiektyw, a także aparat przedni z autofocusem. Internet 5g zapewnia ultraszybką łączność komórkową, a wbudowana ochrona prywatności daje kontrolę nad tym co, komu i kiedy udostępnia się ze swoich zgromadzonych na iPhonie 14 pro zasobów.

Comments are closed.