Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Jakie powinny być etui?

Zabezpieczenie telefonu w formie etui może być wykonane z bardzo różnych materiałów. Wpływają one zarówno na to jak będzie ono się prezentować, a także jak będzie chronić przed uszkodzeniami. Tego powodu przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z materiałami stosowanymi do wykonania etui.

Jakie materiały stosowane są do wykonania etui?

Etui wykonywane na potrzeby smartfonów realizowane są z takich materiałów, jak:

  • metal,
  • plastik,
  • skóra,
  • guma i silikon.

Każdy z materiałów oferuje nieco inne właściwości. Gumowe lub silikonowe huawei p30 lite etui jest w stanie zapewnić przede wszystkim dużą wytrzymałość. Natomiast nie są to wyroby trwałe. Trzeba się zatem liczyć z tym, że pod określonym czasie użytkowania trzeba je będzie wymienić. Plastikowe etui jest atrakcyjne przede wszystkim ze względu na cenę oraz wygląd. Minusem takich modeli etui jest to, że powodują one usztywnienie konstrukcji telefonu.

Materiały skórzane

Do popularnych modeli etui zaliczają się również te wykonane ze skóry. Takie huawei p30 lite etui może być wykonane również z materiałów skóropodobnych. Podstawowym atutem takiego produktu do telefonu jest to, że jest bardzo estetyczny. Gdy wykonany jest z grubszego materiału jest w stanie zapewnić ochronę nawet przed upadkiem z większej wysokości. Natomiast cienkie materiały skórzane nie zapewnią tak dużej skuteczności. Będą się znacznie szybciej uszkadzać, co oczywiście przekłada się na utratę atrakcyjnego wyglądu.

Comments are closed.