Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Wsuwka czy klapka – jaki pokrowiec na telefon wybrać?

Na rynku dostępnych jest bardzo wiele różnorodnych pokrowców na telefon, dlatego też wybranie najlepszego modelu nie jest prostym zadaniem. Każde rozwiązanie ma swoje zalety i wady, dlatego też warto jak najszybciej dokładnie zapoznać się z nimi.

Co wybrać?

Popularna wsuwka to tradycyjny pokrowiec na telefon, który w najmniejszym stopniu wpływa na jego wygląd. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla estetów, którzy w pierwszej kolejności cenią sobie design swojego sprzętu. Olbrzymią zaletą wsuwki jest również to, że podczas upadku rzadko kiedy dochodzi do uszkodzenia telefonu. Nieco inaczej wygląda z kolei upadek w przypadku obudowy z klapką. Każdy kto korzystał z tego typu pokrowca na telefon bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że istniej duże ryzyko uszkodzenia sprzętu. Warto odwiedzić https://vegacom.eu/pl/menu/pokrowce-z-klapka-56221.html Niektóre modele mają specjalne zamknięcie na magnez, ale nawet tego typu zabezpieczenie nie daje 100% gwarancji.

Jakie zalety i wady?

Największą wadą wsuwek jest oczywiście trudność wydobycia telefonu ze specjalnego futerału. W wielu sytuacjach niezbędne jest użycie obu rąk. W przypadku etui z klapką nie ma oczywiście tego problemu. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem cieszą się specjalne nakładki silikonowe. Tego typu pokrowiec na telefon i wysokiej jakości folia ochronna albo szkło hartowane zapewnia całkowitą ochronę ekranów dotykowych. Warto wspomnieć również i o tym, aby stawiać jedynie na pokrowce do telefonu od renomowanych producentów.

Comments are closed.