Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Charakterystyka słuchawek AirPods 3 generacja

Słuchawki Apple AirPods 3. generacji niejako otoczają muzyką ze wszystkich kierunków. Technologia dźwięku przestrzennego zastosowana w tym urządzeniu podąża za ruchami głowy słuchacza i na tej podstawie dostosowuje dźwięk, dając wrażenie, że zawsze znajduje się w centrum i dochodzi z tego samego miejsca. Co więcej, słuchawki automatycznie dopasowują muzykę do kształtu uszu, co pozwala wydobyć najlepszy dźwięk i szczegóły ze słuchanych utworów. Personalizacja możliwa jest dzięki mikrofonom, które nasłuchują dźwięków i sprawdzają jak dany dźwięk jest odbierany, co pozwala regulować w odpowiedni sposób częstotliwość.

Bateria w AirPods 3 generacja

Słuchawki Apple AirPods 3 generacja dostępne na iSpot, zapewniają do 6 godzin muzyki lub 4 godziny rozmów na jednym ładowaniu. Korzystanie z etui ładującego pozwala wydłużyć czas pracy do ponad 30 godzin. Jednak po całkowitym rozładowaniu wystarczy 5 minut, aby zyskać wystarczająco energii na około godzinę słuchania muzyki.

airpods 3 generacja

AirPods 3 generacja daje także możliwość dzielenia się swoją ulubioną muzyką z innymi. Streaming z innymi urządzeniami tego producenta pozwala dwóm parom AirPods odtwarzać ten sam dźwięk w tym samym czasie. Jest to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś lubi słuchać tej samej muzyki razem z partnerem lub z bliską osobą.

Łatwe parowanie

AirPods 3 generacja to model, który natychmiast łączy się z iPhonem lub iPadem. Wystarczy umieścić słuchawki wraz z etui w pobliżu innego urządzenia Apple z którym chce się sparować słuchawki. Jednym dotknięciem ekranu smartfona lub tabletu można zacząć słuchać muzyki.

Słuchawki AirPods 3. generacji dają także możliwość zablokowania hałasu z zewnątrz podczas rozmowy. Mikrofony słuchawek Apple AirPods są pokryte specjalną siatką akustyczną, która redukuje szum wiatru i inne odgłosy, które mogą zakłócić rozmowę.

Inne ciekawe funkcje

Dźwięki tła to funkcja, która pozwala odtwarzać przyjemne, kojące dla ucha dźwięki, takie jak strumień rzeki lub dźwięk padającego deszczu. Istnieje również „ciemny szum”, który może częściowo zastąpić aktywną redukcję szumów, ponieważ szum tła może być odtwarzany wraz z innymi multimediami. „Ciemny szum” bardzo skutecznie tłumi hałas z otoczenia.

Live Listen to funkcja, która zamienia urządzenie, do którego podłączone są słuchawki, w mikrofon, wzmacniając dźwięki wokół użytkownika. Producent, czyli Apple stwierdza, że można jej użyć, aby usłyszeć kogoś mówiącego w innej części pokoju. Dzięki funkcji Live Listen można usłyszeć nawet cichy szept, wypowiadany w innym pokoju.

Apple AirPods 3 generacji nie wymagają specjalnego kabla zasilającego. Model ten można ładować w taki sam sposób jak najnowsze modele iPhone. Wystarczy użyć do tego ładowarki bezprzewodowej MagSafe.

Warto również, że podkreślić, że AirPods 3 generacja to słuchawki, które wykonane są nowoczesnej i lekkiej konstrukcji, która dopasowuje się do ucha pod optymalnym kątem i oprócz komfortu zapewnia właściwe nakierowanie dźwięku.

Comments are closed.