Wszystko w jednym miejscukontakt@strefamandrivy.pl

Watch Series 9 – nowość wśród smartwatchy

Konkurencja na rynku smartwatchy jest duża, a producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych funkcji, które mają przyciągnąć grono zainteresowanych. Kolejna odsłona inteligentnego zegarka produkcji firmy Apple potwierdza opinię o niezawodnej estetyce i jakości wszystkich produktów spod tego brandu. Stanowi kontynuację sprawdzonych w poprzednich modelach rozwiązań, proponując kilka nowości. 

Nowe funkcje i właściwości 

Watch Series 9 od ispot jest dużo bardziej wydajny od swoich poprzedników. Jest to efekt zupełnie nowego procesora, w który został wyposażony. Chipset S9 – tak brzmi jego nazwa — ma zapewnić większą płynność systemowych animacji  i zwiększoną wydajność urządzenia. Nowością jest również ekran zegarka, a dokładniej poziom jego jasności. Wartość jasności szczytowej została podwojona i wynosi obecnie 2000 nitów. 

Watch Series 9

Poza tym Watch Series 9 ma z dużo większą łatwością lokalizować inne urządzenia Apple, które uprzednio zostały z nim zsynchronizowane. Służy do tego funkcja Ping my phone.

Nową funkcją, o której mówi się najwięcej, jest wprowadzenie możliwości obsługi zegarka gestami dłoni. Konieczność takiego rozwiązania zostanie oceniona przez użytkowników, natomiast stwarza ciekawą perspektywę obsługiwania urządzenia na przykład w sytuacji odbierania połączeń przychodzących lub  wyłączania budzika. 

Wersje kolorystyczne Watch Series 9

Do wyboru są dwie opcje wykończenia zegarka, jeśli chodzi o materiał, z którego powstał. Watch Series 9 w wersji aluminiowej posiada aż pięć kolorów do wyboru:

  • różowy
  • czerwony
  • czarny
  • księżycowy
  • srebrny

Natomiast modele wykonane ze stali nierdzewnej są dostępne tylko w trzech podstawowych wariantach: srebrnym, złotym i grafitowym. 

Comments are closed.